مقالات طراحی وب سایت و اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ وستا

 
 


به وبلاگ وستا خوش آمدید!

در وبلاگ وستا شما مهمان سفره‌ی دانش،  تخصص و تجارب تیم وستا هستید. در این‌جا ما به عنوان میزبان شما را با جدیدترین اخبار تکنولوژی، مقالات برنامه نویسی ، مقالات دیجیتال مارکتینگ ، دانستنی های UI UX ، اطلاعاتی که باید در رابطه دنیای طراحی اپلیکیشن دانست و حتی محتوای صوتی در قالب پادکست و آموزش های مناسب و کاربردی پذیرایی می‌کنیم. آنچه به شما کمک می‌کند تا از دنیای فناوری و تکنولوژی های روز بدانید توسط تیم تولید محتوا و نویسندگاه وستا فراهم شده تا اطلاعات عمومی شما را از فضای مجازی و دنیای وستایی بیشتر کند . 


  رادیو وستا

پادکست تحریر عشق به مناسبت روز ماشین تحریر

چه کسی فکر می‌کرد تکنولوژی آنقدر پیشرفت کند که برای نوشتن بتونیم از ابزارهایی استفاده کنیم که با هر انگشت حروفی را به تصویر بکشد ! ماشین تحریر یا کیبورد ، شما کدام یک از این دو را تجربه کرده اید ؟ آیا به آن فکر کرده اید که نامه های عاشقانه روزی با همین ماشین تحریر ها نوشته می‌شد ، اگر دوست دارید حس عاشقانه ماشین تحریر ها را بدانید پادکست تحریر عشق میتواند شما را به 50 یا 60 سال پیش ببرد ، روزی که سردبیر روزنامه محلی بنام آقای جباری عاشق شد و حالا آنرا برای جوانی یک لاقبا تعریف میکند که سودای سردبیری دارد . درد عشق با درد انگشتان جباری یکی شده بود و حالا با هر کلمه ای که مینویسد خاطرات عاشقی خود را به یاد می آورد . با هم بشنویم 

همه پادکست ها
 
 
 

درباره وستا


شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستا
  • لینکدین وستا
  • توئیتر وستا
  • فیسبوک وستا
  • آپارات وستا


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-