کسب درآمد از تولید محتوا

 
 
مقالات وستا

کسب درآمد از تولید محتوا

بدون شک شغل تولید محتوا این روزها یکی از پولسازترین شغلها است و شما هم می‌توانید به جای گلایه به شرایط بد اقتصادی از تولید محتوا درآمد کافی داشته باشید . اما برای پولسازی از شغل تولید محتوا نیاز به یادگیری اصول و تکنیک‌های تولید محتوا دارید . حتما پیش خودتون میگید مگه از راه نویسندگی یا نوشتن تولید محتوا می شود کسب درآمد کرد!!

کسب درآمد از تولید محتوا

از طرفی هم خیلی‌ها این طور فکر می‌کنند که با این شرایط اقتصادی کشور و کارفرماها و مشتری‌های بدقول و مدیرانی که اصلا هنوز هم نمی‌دانند تولید محتوا چیست و فقط از سر چشم و هم چشمی با رقیبان شان کارشناس تولید محتوا استخدام می‌کنند مگر می‌شود به درآمدهای میلیونی و میلیاردی از تولید محتوا هم فکر کرد ؟ واقعا می‌شود ؟! بله می‌شود فقط کافی است که دید درستی نسبت به تولید محتوا و ارزش آن و روش‌های پولسازی از آن داشته باشید تا در تولید محتوا موفق شوید و همه با تعجب از بیرون به شما نگاه کنند و حسرت بخورند .

همچینن می‌توانید مقالات مرتبط با بازاریابی محتوایی در بلاگ وستا را از اینجا مشاهده و مطالعه نمایید.

 

یکی از اهداف تولید محتوا پیدا کردن پتانسیل‌ها و تبدیل آنها به مشتری است. در واقع با تولید محتوای مناسب‌ می‌توان افراد را جذب و در آن‌ها انگیزه خرید ایجاد کرد. پس‌ می‌توان نتیجه گرفت تولید محتوا فرایندی غیر مستقیم در جذب مشتری و کسب درآمد می‌باشد. حالا باید به بررسی تکنیک‌های تولید محتوا پرداخت. اینکه در چه فضایی چه نوع محتوایی در جذب مشتری موثر است. همچنین باید به این نکته توجه داشت که یک تولید محتوای خوب و با کیفیت به همراه سئو‌ می‌تواند یک نتیجه جادویی و بی‌نظیر را در پی داشته باشد. شاید تعریف بهتر این باشد که سئوی بدون محتوا و محتوای بدون سئو بی‌‌معنی است و محتوای ارزشمند بدون سئو و همچنین سایت خوب ولی بی‌‌محتوا دارای جذابیت کافی نمی‌باشند. لذا تولید محتوای با کیفیت، و همزمان معرفی آن به موتورهای جستجو، تولید محتوا را به بازاریابی محتوایی تبدیل‌می‌کند. حال سوال مهم این است که برای تولید محتوای مناسب از چه راهکارهایی‌می‌توان استفاده کرد.

تکنیک های تولید محتوا بسیاری زیادی گفته شده‌است 

در هفته آینده در وب سایت وستا منتظر انتشار  تکنیک های تولید محتوا حرفه‌ای باشید.

شرکت فنی مهندسی وستا سیستم

مجری دیجیتال مارکتینگ در ایران

نویسنده : علی ژیان پور تاریخ انتشار : دو شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
   همه مقالات   
 
 
 

درباره وستا


شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستا
  • لینکدین وستا
  • توئیتر وستا
  • فیسبوک وستا
  • آپارات وستا


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-