طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی با شرکت طراحی سایت وستا

 
 


طراحی سایت، درست مانند یک ویترین و کاتالوگ برای معرفی کسب و کار شما کاربرد دارد. چرا که موجب بیشتر دیده شدن شما در نگاه میلیون ها کاربر اینترنتی خواهد شد. بسیاری از مدیران کسب و کار، از سایت برای جذب مشتریان خود استفاده می‌کنند، برخی دیگر بعنوان سایت فروشگاهی آنلاین و عده‌ای به منظور خلق سرویس‌های نوآورانه. تیم طراحي سايت و مدیریت پروژه وستا با بهره گیری از نیروهای فنی طراح سایت با تجربه، به وسیله بروزترین متدولوژی های کاربردی طراحی سایت در ایران آماده همکاری با شما هستند. پس از درک خواسته شما، آن را مکتوب و مستند پروپوزال کرده و به منظور ساخت سایت زیبا و حرفه ای در جلسات مشاوره و آنالیز، بهترین راه پیاده سازی سایت را پیشنهاد خواهیم داد. شرکت وستا در شیراز ، تهران و حتی کشور هایی همچون آلمان ارائه خدمات می کند پس با اعتماد به ما به جمع خانواده جهانی وستا بپیوندید.

یک طراح سایت حرفه ای دست به سینه با عینک در حال لبخند زدن وکتور ابزارها و تکنولوژی های طراحی سایت حرفه ای
آیکن منو سایت

طراحی سایت اختصاصی چه ویژگی هایی دارد؟

تعریف یک سایت اختصاصی خوب چیست؟ پاسخ این سوال بسیار واضح است اما امکان دارد این پاسخ را هیچ کس به شما نگوید چرا که پاسخ نزد شماست، طراحی سایت خوب همان چیزی است که نیاز شما را به قصد رسیدن به هدف برآورده می‌کند. در واقع طراحی سایت صرفا یک ابزار می‌باشد نه هدف، فرض مثال اگر من تولید کننده گل های زینتی هستم، طراحی سایت که می‌تواند نیاز من را برآورده سازد، باید بتواند به خوبی محصولات در آن با جزئیات کامل تعریف شود و مشتری من به راحتی بتوانند از من سفارش دهد. معیارهایی که طراحی سایت من را حرفه‌ای می‌کند با ویژگی‌های استاندارد و قابلیت‌های خلاقانه تریکب شده، طراحی یک سایت فروشگاهی به سبب فروش محصولاتی مانند گل‌های زینتی. اگر کاربران اینترنت بدنبال محصولی همانند گل سانسوریا یا ارکیده وحشی در وب باشند از طریق گوگل و همان استانداردهای طراحی سایت به محصول من دست پیدا خواهند کرد و زمانی که وارد سایت می‌شوند خلاقیت بکار رفته در مسیر دهی صفحات آنها را به مرحله خرید هدایت می‌کند. این موضوع در رابطه با نمونه طراحی سایت های دیگر نیز صدق می‌کند. در شرکت وستا پس از درک مسئله در RFP ، با طراحی UX و UI به خلاقیت می‌پردازیم و با رعایت استانداردهای اولیه بهینه سازی سایت یا همان سئو (Search Engine Optimization) مسیر ورود کاربران را از گوگل تسهیل بخشد.

 

 

طراحی سایت و مراحل توسعه سایت

یک طراح UX با شابلون و قلم به دست در حال خندیدن

در بازار ایران شرکت های طراحی سایت متعددی ارائه خدمات می‌دهند ولی یک رویه مشخص برای طراحي وب سايت وجود ندارد ، البته قوانینی توسط اتحادیه ها تدوین شده اما، رویه طراحی وب سایت در هر شرکتی متفاوت است. با این حال همه موظف به رعایت اصول طراحی سایت هستند. نوشتن پروپوزال طراحی سایت بر اساس نیازسنجی (RFP) ، طراحی سایت با UX UI و ارائه پروتوتایپ تجربه کاربری به کارفرما ، برنامه نویسی یا توسعه وب سایت (Development / Programming) ، تست امنیت و استقرار (Deployment) و در نهایت برگزاری جلسه آموزش استفاده از سایت با مستند سازی آموزش. در پایان پروژه این نکته حائز اهمیت را فراموش نکنید، امکان دارد خطایی در سایت بوجود آید که هیچکس آنرا نیابد به همین خاطر طی مدت معینی خدمات پشتیبانی رایگان ارائه می‌گردد. در صورتی که کارفرما نیاز به حمایت های بیشتر از تیم ساخت سایت و وب داشته باشد می تواند طی یک قرارداد پشتیبایی بلند مدت، همکاری را تمدید کند. 

وستا بعنوان یک شرکت طراحی سایت و یک مجموعه فنی مهندسی عضو نظام صنفی رایانه ای کشور ، عضو اتحادیه صنف خدمات رایانه‌ای و بالاتر از همه یک شرکت دانش بنیان در حوزه فناوری دارای مجوز از معاونت علمی پژوهشی ریاست جمهوری، تمام مراحل طراحی سایت را بر اساس تجربه و دانش فنی بومی و بین المللی به وسیله کارشناس نظارت بر خدمات، ارائه می‌دهد. 

 

 

طراحی سایت و الزام طراحی UX و UI سایت

همانطور که در مراحل طراحی سایت اشاره کردیم، طراحی تجربه کاربری (User Experince) و طراحی رابط کاربری (User Interface) در مراحل اول قرار دارد ، مهمترین دلیل ، فهم مشترک تصویر سازی ذهنی کارفرما از پروژه طراحی سایت اختصاصی و درک توانایی پیاده سازی وب سایت خلاقانه توسط طراحان سایت میباشد. در واقع در این مرحله ما آنچه کارفرما انتظار دارد را به صورت بصری دیزاین کرده و در قالب اسکچ های روی کاغذ یا پروتوتایپ نرم افزاری ارائه میدهیم. وستا از سال 90 این مرحله را با استفاده از Adobe PhotoShop با عنوان طراحی قالب سایت با فوتوشاپ انجام می داد و از سال 1396 با استفاده از نرم افزارهای ADobe XD یا Figma ارائه کرده. در پروژه های حساس قبل از آن طراحی وایر فریم روی کاغذ انجام می‌شود و بعدا به نرم افزار منتقل می‌شود. تمام این مراحل به منظور ساخت یک سایت فوق العاده با ویژگی های لازم به قصد رسیدن به اهداف تجاری شما خواهد بود و قطعا وستا رضایت شما را در طراحی سایت جلب خواهد کرد.

طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو (Responsive)

طبق آماری که توسط منابع رسمی و ابزارهای آنالیز وب سایت به دست آمده، در سال های اخیر بیشترین آمار بازدید سایت ها را کاربران موبایل تشکیل می دهند، کسانی که از گوشی موبایل و تبلت به منظور ورود به سایت استفاده کرده اند. تقریبا 70% کاربران بل گوشی‌های موبایل صفحات سایت را پیمایش می‌کنند اما باز هم به تناسب هویت سایت اولویت با تمرکز طراحی روی مخاطب هدف می‌باشد. یکی دیگر از ویژگی های طراحی سایت استاندارد، ریسپانسیو بودن سایت است. سایت واکنش گرا به گونه‌ای دیزاین می‌شود که اندازه صفحه نمایش دستگاه کاربر را تشخیص داده و بر اساس آن خود را تنظیم می‌کند. از لپتاپ تا کامپیوترهای رومیزی با صفحه نمایش عریض یا حتی تبلت و گوشی هوشمند تا سایر گجت‌های هوشمند مثل ساعت هوشمند Apple Watch ، یک سایت واکنش گرا می‌تواند رضایت کابران را در تمامی ابعاد حاصل کند. البته در بسیاری موارد دیده شده که طراحان سایت به دلیل ترافیک بالای سایت و دسترسی پذیری بیشتر کاربران یک نسخه اختصاصی موبایل برای سایت طراحی می‌کنند ( m.yoursitename.com )

اگر دلایل بیشتری برای طراحی سایت ریسپانسیو نیاز دارید، حتما از دوستتان بپرسید در شرایطی که به اطلاعات یک شرکت نیاز دارد اولین وسیله‌ای که به سبب رسیدن به اینترنت انتخاب می‌کنند چه چیزی است؟ مسلما پاسخ خواهد داد تلفن هوشمند ( Smart Phone). یک شرکت طراحی سایت واجب است، مهارت کافی در دیزاین یک وب سایت واکنش گرا (Responsive Website) را داشته باشد، این بخش از خدمات طراحی سایت به طراح UI UX و برنامه نویس FrontEnd مربوط می‌شود.

از تکنولوژی‌های بروز سال 2023 که در این بخش از طراحی سایت استفاده می‌شود؛ می‌توان فریم‌ورک‌های طراحی FrontEnd سایت مانند موارد زیر را نام برد:

 1. Skeleton 

 2. Montage 

 3. Material UI

 4. BootStrap 

 5. Semantic UI

 6. Foundation

 7. Simple Grid

 8. Gumby

 9. Cascade 

 10. Pure CSS

 11. Ionic

 12. JQuery

 13. Angular JS

 14. Vue JS

 15. React JS

تجربه نشان داده که دسترسی سایت های ریسپانسیو رضایت مشتریان را در زمان مرور و پایش وب سایت حاصل کرده اما در بسیاری از موارد مشتریان وستا تصمیم بر آن داشته اند که پس از نسخه واکنش گرا وب سایت، نرم افزاری به دلیل دسترسی بهتر کاربران پیاده سازی کنند با این حال مرزی باریک در میان این دو انتخاب وجود دارد!

 

یک طراح سایت در حال نمایش سایت ریسپانسیو روی تبلت در دست

طراحی سایت یا ساخت اپلیکیشن؟

طی ده سال گذشته این سوال بسیاری از مشتریان شرکت وستا بوده! طراحی سایت یا طراحی اپلیکیشن؟ کدام می‌تواند ما را به فروش بیشتر یا مشتریان بیشتر برساند؟ پاسخ ما به اینچنین سوالاتی آگاهی دادن به مشتریان است، در واقع ما قصد داریم با آگاهی بخشیدن از علومی که در آن تخصص و تجربه داریم مشتریان را برای ورود به بازارهای بزرگتر (Digital Marketing) همراهی کنیم. اجازه دهید با یک مثال این موضوع را شفاف کنیم؛ زمانی که یک نفر کاربر روزانه از شرکت یا فروشگاهی استعلام می‌گیرد در حالی که به اعتماد کافی از فروشنده یا مدیر عامل آن شرکت رسیده، دیگر نیازی نمی‌بیند به سایر شرکت‌ها مراجعه کند. این زمانی اتفاق می‌افتد که فروشنده یا شرکت ارائه دهنده کالا و خدمات به طور کامل اعتماد کاربر مورد نظر را جلب کرده باشد. در موارد دیگر اگر خدمات انحصاری باشد دیگر کاربران مجبور هستند فقط از همان فروشنده یا شرکت خدمات را دریافت کنند. اگر مشتریان یا کاربران سایت شما نیز به اعتماد کافی از خدمات، کالا ها و سرویس های شما رسیده‌اند، زمان آن شده که آنها را وارد اپلیکیشن کنید. اما اگر هنوز جایی در بازارهای اینترنتی بدست نیاورده‌اید در استراتژی خود به کاربران اینترنتی مخصوصا کاربرانی که از صفحات جستجو گوگل (Google Serp) وارد سایت‌ها می‌شوند تمرکز کنید چرا که تعداد آنها به شدت قابل توجه است. اجازه دهید چند مثال در رابطه با انتخاب طراحی سایت یا ساخت اپلیکیشن ارائه دهیم:

 • به منظور فروش بیشتر محصولات و کالا ها پیشنهاد ما طراحی سایت است چراکه با ساخت سایت میلیون ها کاربر وارد وب سایت شما خواهند شد.  

 • در رابطه با فروش پکیج های آموزشی، طراحی سایت میتواند بهتر از اپلیکیشن مورد استفاده قرار بگیرد. چرا که هر پکیج آموزشی صفحه اختصاصی خود، نام و مشخصات و ویژگی های بخصوص خود را دارد ، فلذا هر صفخه از سایت طراحی شده میتواند ورودی مجزایی از گوگل داشته باشد.

 • مثال بعدی از دنیای تجارت و بازرگانی است، در طراحی سایت های تجاری و شرکتی ، با توجه به تحریم ها و شرایط اخیر در سال 1401 طراحی سایت شرکتی با صفحاتی از خدمات به زبان های انگلیسی، عربی، فارسی و … می‌تواند شما را مستقیما به بازارهای بین المللی متصل سازد.

 • ایده های استارت آپی؛ خیلی وقت ها پیش می‌آید که یک تیم دانشجویی در دانشگاه ایده ای را انتخاب کرده و قصد راه اندازی سایت آنرا دارد. البته که می‌تواند با نوآوری ارائه شده اپلیکیشن خود را طراحی کند و در بازارهای اپلیکیشن ارائه دهد اما خواه و ناخواه نمی‌تواند جستجوهای گوگل را نادیده بگیرد پس با طراحی سایت بستری را جهت دانلود اپلیکیشن و مدیریت آن در نظر می‌گیرند. 

طراحی سایت با در نظر گرفتن سرعت سایت

از نظر ما دو معیار زمان و سرعت بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد. طراحی سایت با وجود تکنولوژی‌های به روز نزد یک شرکت طراحی سایت کار چندان پیچیده‌ای نیست اما زمانی این کار سخت خواهد شد که کنار هم قرار گرفتن تکنولوژی‌ها در یک سامانه یا سایت منجر به بهم ریختگی و افت سرعت نگردد. آن وقت ضرر چنین بی تجربگی را کارفرما می‌پردازد. شاید بگویید طراحی سایت به وسیله سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) مانند وردپرس (Wordpres) کار را راحت کرده و دیگر امتحان خود را پس داده، اما همیشه اینچنین نیست، باید بدانید در زمانی که کاربر سایت شرکت یا مشتریان فروشگاهتان افزایش می‌یابد هر سیستمی، در صورت عدم تنظیم درست یا برنامه نویسی نامطمئن و حتی عدم مراقبت از سایت (site maintenance)، و (به طور کلی طراحی سایت به صورت غیر حرفه ای)، آسیب خواهد دید. این موضوع به عوامل مختلفی باز می‌گردد که در ادامه اگر با ما همراه باشید، چند مورد از آن را به شما متذکر خواهیم شد.

یک طراح سایت عصبانی در حال تست امنیت طراحی سایت

1- سرور و هاست

پس از طراحی سایت، برنامه نویسان سایت یا طراحان سایت برای استقرار و بالا آمدن سایت آنرا روی فضای اینترنت قرار خواهند داد، درواقع این فضا مکانی است که ذخیره‌سازی فایل‌ها و سورس کدهای سایت روی آن صورت میگیرد. جهت اطلاع باید گفت با یک آدرس اینترنتی یا دامنه (Domain) یا همان آدرس سایت ، وب سایت شما قابل دسترس می‌شود. یک سرور یا هاست مناسب در رویه طراحی سایت، باید بتواند حجم کافی ذخیره منابع سایت را تامین کند و از منابع سخت افزاری (Host Resources) مناسبی برخوردار باشد. هرچه پردازنده (CPU) ، حافظه موقت (RAM) ، پهنای باند (Band Width) و فضای ذخیره‌سازی (Host Storage) بیشتر و قوی تر باشد سرعت بالا آمدن سایت (WebSite Loading) نیز افزایش می‌یابد.
انواع هاستینگ عبارتند از:

 • هاست اشتراکی یا Shared Hosting: در این نوع هاستینگ چند وب‌سایت با آدرس های مختلف از منابع مشترک استفاده می‌کنند. 

 • سرور مجازی خصوصی VPS Hosting: سرور مجازی خصوصی (Virtual Private Server) در واقع بخشی از یک سرور اختصاصی بزرگتر است که منابع آن به صورت ویژه در اختیار یک سایت قرار گرفته، این سرویس برای سایت‌هایی که مخاطب زیادی دارند بسیار مناسب بوده ولی در مورد طراحی سایت هایی با پردازش بالا هیچ چیز جای یک سرور با منابع اختصاصی را نمی‌گیرد. 

 • فضای ابری یا Cloud Hosting: هاست ابری یا میزبانی وب ابری تکنولوژی نو ظهوری است که در آن منابع پردازش و ذخیره سازی از چند سرور متفاوت تامین می‌شود. در این حالت سرعت پردازش و ارائه منابع بیشتر می‌شود و مختص طراحی سایت هایی که کاربران زیادی در سراسر دنیا دارند بسیار مناسب است.

 • کولوکیشن یا Colocation Hosting: منظور از کولوکیشن هاست در واقع سرویس از شرکت های هاستینگ جهت نگهداری هاست می‌باشد. در این روش خدمت‌رسانی، محیطی به دلیل استقرار سخت‌افزاری که قبلا بعنوان هاست خصوصی، خریداری یا اجاره کرده‌اید، به شما تعلق می‌گیرد. در واقع یک کامپیوتر مجزا با سخت افزار مناسب که به قصد هاست شدن پس از طراحی سایت نیاز به اینترنت فیبر نوری ، برق و سایر موارد فنی دارد در این سرویس توسط اوپراتورهای شرکت دیتاسنتر مستقر و تحت مراقبت قرار می‌گیرد. شرکت دانش بنیان وستا در پروژه‌های بزرگ هوش مصنوعی خود از این روش استفاده می‌کند.

 

2- خلاقیت اضافی در طراحی سایت

گاهی اوقات در میان پروژه های طراحی سایتی که به دلیل بازسازی و باز طراحی به دست ما میرسد شاهد آن هستیم که شرکت طراح قبلی سایت به منظور زیباتر کردن سایت از افزونه‌های غیر ضروری، تصاویر انیمیشنی ، تصاویر حجیم یا کد نویسی غیر استاندارد استفاده کرده که تماما سرعت سایت را کاهش داده و باید روی سایت تغیرات اساسی شکل گیرد. خلاقیت‌های بی مورد هر چند در زمان طراحی Ux و UI لذت بخش است اما اگر طراحان UX به منابع برنامه نویسان اهمیت ندهند باعث می‌شود پیاده سازی سایت بخصوص صفحه اصلی آن افت سرعت پیدا کند. صرفا تجربه یا دانش تخصصی طراحی سایت می‌تواند باعث پیشگیری از چنین موضوعاتی شود. 

 

3- ترافیک سرور

در مورد اول به این موضوع اشاره کردیم که منابع هاستینگ چقدر بر روی سرعت سایت تاثیر گذار است، اما باید دقت داشت که گاهی شرکت های هاستینگ به خاطر کاهش هزینه‌های خود از سرور‌های داخل ایران استفاده می‌کنند تا اینترنت ارزان‌تری مصرف کنند و از ارائه سرورهای خارجی خودداری می‌کنند این کار طراحی سایت را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. لذا در انتخاب یک هاست خوب با ترافیک بین المللی مناسب، در فرآیند طراحی سایت به این فاکترو دقت کنید.

 

4- طراحی سایت با استفاده از شبکه توزیع محتوا ( CDN )

یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار بر روی سرعت بالا آمدن سایت ، شبکه توزیع محتوا یا همان CDN است. شبکه توزیع محتوا به علت توزیع کردن بار ترافیکی محتوا کاربرد دارد و در مرحله استقرار طراحی سایت قرار می‌گیرد. به منظور درک بهتر به این مثال توجه کنید؛ فرض کنید در نقاط مختلفی از کشور یا جهان ، روی سرورهای داخلی و خارجی یک نسخه کپی از سایت شما ذخیره شده. به تناسب فاصله مکانی کاربران هر سروری که به او نزدیکتر باشد کپی محتوای سایت شما را در اختیار کاربر قرار میدهد. در سایت‌های پر مخاطبی همچون دیجیکالا یا شیپور و دیوار چنین راه‌کاری بسیار کاربردی خواهد بود. 

 

سرعت یک وب سایت صرفا به این عوامل بستگی ندارد و ممکن است خطاها، اشتباهات و اقدام غیر تخصصی در طراحی سایت منجر به کاهش سرعت سایت و از دست رفتن اعتماد کاربران و مشتریان شود. آمارها نشان داده بسیاری از کاربران در لحظات اولیه ورود به یک سایت در صورت عدم لود شدن سایت آن را ترک می‌کنند. شرکت دانش بنیان وستا به طور دقیق و حرفه ای طراحی سایت (Web Design) انجام خواهد داد و از بوجود آمدن چنین مسائلی پیشگیری خواهد کرد. به کارشناسان و متخصصان ما اعتماد کنید و ساعتی را به صرف یک نوشیدنی در کنار بررسی پروپوزال طراحی سایت خود با ما سپری کنید. طراحی سایت به سبک وستا قطعا تخصصی و حرفه ای خواهد بود و نگاه شما را به طراحی سایت تغییر خواهد داد.

اهمیت امنیت در طراحی سایت

مقوله امنیت در یک وب سایت جزء موارد بسیار مهمی است که در نگاه اول به آن توجه نمی‌شود، البته کارفرمایان گرامی حق دارند چرا که در بسیاری از مواقع این موضوع به چشم نمی‌آید. اجازه دهید شما را با افشین آشنا کنم، افشین یک طراح جوان و پر انگیزه و تازه وارد به تجارت آنلاین است، به تازگی توانسته آموزش‌های طراحی سایت با وردپرس را بگذراند و در یکی از آگهی‌نامه‌های داخلی خدمات طراحی سایت خود را تبلیغ کند. مشتریان افشین کسانی هستند که بدنبال یک سایت ارزان و حتی یک سایت رایگان می‌گردند. به همین خاطر به موارد تخصصی طراحی سایت اهمیت چندانی نمی‌دهند. آنها با مراجعه به افشین یک سایت سفارش می‌دهند و سایت خود را با ظاهری آماده در مدت زمان کوتاهی تحویل می‌گیرند اما نمی‌دانند آیا روی این سایت معیارهای امنیتی تست شده یا نه! بعد از مدتی که سایت خود را روی یک هاست اشتراکی بالا آوردند به سراغ افشین می‌روند و از هک شدن سایت خبر می‌دهند! بنظر می‌رسد این داستان خیلی‌ها باشد! تصمیماتی که بدون تحقیق منجر به ضرر بزرگ مثل هدر رفت زمان می‌شود. وستا در ارائه خدمات طراحی سایت به خودش و مشتریانش متعهد است که مثل افشین نباشد! 

یک هکر در حال نفوذ به سایت

امنیت چیزی نیست که به سادگی بتوان از آن گذشت، در طراحی سایت باید به این موضوع به صورت ویژه توجه داشت، استفاده از چه تکنولوژهایی امنیت را بالاتر می‌برد، اطلاعات کاربران سایت چقدر رتبه امنیتی دارد، از چه الگورتیمی برای افزایش امنیت استفاده شود؟ راه های نفوذ احتمالی به سایت چیست و صدها سوال دیگر که از زمان مصاحبه با کارفرما مطرح می‌شود تا زمانی که سایت روی سرور مستقر شود. حفظ ایمنی مقابل مخاطرات در پروژه های طراحی سایت یک الگوی رفتاری می‌شود با وجود اینکه چک لیست‌های ایمنی بسیاری جهت کاهش خطرات نفوذ به سایت وجود دارد اما باید به تمامی بخش های یک سایت با الگوی حفظ امنیت توجه داشت، سرور از یک شرکت هاستینگ معتبر خریداری شود، برنامه نویسی و طراحی سایت در یک شرکت با سابقه و حرفه‌ای صورت بگیرد ، تست‌های امنتیتی توسط مدیر پروژه و کاربر انجام شود ، برنامه نویسان در کدنویسی متدولوژی‌هایی که به آنها توصیه شده را رعایت کنند تا رتبه امنیتی سایت در بالاترین جایگاه قرار گیرد.

" اگر فکر می‌کنید طراحی سایت خوب هزینه بر است، پس باید به هزینه‌های طراحی سایت بد، نگاهی بیندازید! "

 وستا با اتکا به متخصصان باتجربه‌ای که در این زمینه دارد، توانسته بستر امنی را مختص سایت‌هایی که طراحی می‌کند ایجاد نماید. در حقیقت، خدمات وستا تمامی حوزه‌های امنیت سایت را پوشش می‌دهد؛ با توجه به این موضوع و همچنین وجود کارشناسان امنیتی، وستا متعهد به ایجاد بالاترین سطح امنیت در طراحی سایت خواهد بود.

 

تامین امنیت سایت

آشنایی با شیوه‌های تأمین امنیت (Improve Website Security)فرآیند طراحی سایت باعث می‌شود تا اطلاعات بسیار کامل‌تری از این حیطه به دست‌آورید و خیال آسوده‌تری اقدام به طراحی سایت کنید. وستا منظور تأمین امنیت سایت شما از بسترها و شیوه‌های مختلفی استفاده می‌کند، تا سایت طراحی شده بتواند در برابر هر نوع حمله‌ای، مقاوم باشد. به طور کلی شیوه‌های مختلفی در تأمین امنیت وب‌سایت‌ها وجود دارد؛ میزبانی سایت در هاستینگ امن، مهم‌ترین اقدام برای شروع تأمین امنیت سایت است. استفاده از نرم‌افزارها، افزونه‌های رسمی، معتبر و اورجینال، داشتن رمز عبور مطمئن، استفاده از معیارهای امنیتی معتبر، تعیین کردن میزان سطح دسترسی، تأمین امنیت مسیر ورد به سایت، پروتکل SSL، محافظت در برابر اسپمرها ، محافظت در برابر حملات خارج کردن سایت از دسترس (DDos Protection) و ایجاد انواع لایه‌های امنیتی در برنامه نویسی و طراحی سایت امن ، همگی از جمله روش‌های تأمین امنیت سایت در زمان ساخت سایت هستند.

طراحی سایت با چاشنی خدمات پشتیبانی سایت

فرض کنید به تازگی ماشینی را خریده‌اید؛ این ماشین با گذشت زمان با مشکلاتی مواجه می‌شود که شما را وادار می‌سازد تا آن را به تعمیرگاه‌ و یا نمایندگی منتقل کنید. نقش پشتیبانی سایت در هر قرارداد وب سایت دقیقا مانند مثال ذکر شده است. برخی از افراد تصور می‌کنند که با بالا آمدن وب سایت، دیگر نیازی به برنامه‌نویسان و طراحان آن نخواهند داشت. یک تیم پشتیبانی برنامه‌نویسی و طراحی سایت حرفه ای و اختصاصی باعث بهبود عملکرد سایت در طول چرخه عمر سایت می‌شود، به همین منظور اکثر کسب‌وکارهای اینترنتی و استارت آپ ها به دنبال استخدام چنین تیم‌هایی هستند. طراحی سایت اختصاصی با یک تیم پشتیبانی نه تنها در توسعه سایت به شما کمک می‌کند بلکه این امکان را فراهم می‌سازد تا به منظور ارتقاء سایت در مراحل بعدی از دانش این تیم اختصاصی طراحی و برنامه نویسی سایت و یا سایر خدمات شرکت استفاده حداکثری داشته باشید.

پشتیبانی سایت‌های اختصاصی در مراحل بعدی شامل تولید محتوا، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی ایمیلی، نظارت بر عملکرد سایت، مشاوره کسب و کار اینترنتی، بهینه سازی برای موتورهای جستجوگر (SEO) و بسیاری از خدمات جانبی شرکت دانش بنیان وستا می‌شود. 


یک طراح سایت حرفه ای پشت به پروژه طراحی سایت

شرکت طراحی سایت وستا و پشتیبانی برنامه‌نویسی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های ارائه‌شده در خدمات طراحی سایت اختصاصی توسط وستا پس از بهره برداری از سایت، پشتیبانی به مدت سه ماه به صورت رایگان است. در طول این سه ماه، خدمات متعددی در زمینه‌ی پشتیبانی ارائه می‌شود. در صورتی که وب سایت شما با مشکلاتی از قبیل مسائل پیش بینی نشده روبرو شود، متخصصان برنامه نویسی و طراحی سایت در شرکت دانش بنیان وستا به کمک شما خواهند آمد. پس از گذشت سه ماه، در صورتی که از خدمات پشتیبانی طراحی سایت راضی بودید، می‌توانید قرارداد پشتیبانی طولانی مدتی را با وستا، منعقد نمایید. شایان ذکر است که یکی دیگر از خدمات طراحی سایت حرفه‌ای و اختصاصی وستا در حیطه‌ی پشتیبانی، ارائه‌ خدمات تولید محتوا، سئوی سایت و دیتا اینتری می‌باشد که به‌منظور انجام این خدمات، قراردادهای مشخصی تنظیم می‌گردد.

 

زبان های برنامه نویسی

در سال 2023 بروزترین زبان های طراحی سایت شامل JavaScript، Type Script ،Python، Node JS ،ASP .net ،Java ،Ruby، PHP و برخی دیگر می‌شود. انتخاب زبان در 90% پروژه های طراحی سایت چندان اهمیت ندارد، چرا که زبان های برنامه نویسی بروزی مانند ASP.net و PHP در حال حاضر تمامی خواسته مشتریان ما را برآورده می‌کند. در پروژه های بزرگ این میکروثانیه ها هستند که باعث انتخاب زبان برنامه نویسی می‌شوند، چرا که ممکن است در طراحی سایت یک دستور العمل در پردازش اطلاعات خللی ایجاد کند و حتی منجر به آسیب سخت افزاری نیز شود .  در نظر داشته باشید که در حال حاضر امکان طراحی سایت های حرفه ای و اختصاصی بلاکچینی یا همان WEB 3.0 وجود دارد. در طراحی سایت هایی با دقت بالا به منظور پیاده سازی الگوریتم‌های رمزنگاری نیاز به زبان برنامه نویسی اختصاصی و دقیقی داریم. در مورد طراحی سایت های WEB 3.0 از زبان Solidity برای تنظیم قراردادهای هوشمند (Smart contract) استفاده میشود که نزدیک به زبان C است.

تمام این مثال‌ها به قصد این بود که بدانید در طراحی سایت می توان از زبان های مختلفی به منظور برنامه نویسی استفاده کرد. لذا به هر دلیلی که تصمیم طراحی سایت اختصاصی و حرفه ای خود را گرفتید یادتان باشد روزی کسب و کار شما میلیونی خواهد شد و آن زمان برنامه نویسی و انتخاب یک زبان به روز کار سختی می‌شود، چرا که آمارها تعیین کننده زبان برنامه نویسی و طراحی سایت خواهد بود. وستا تضمین می‌کند با طراحی سایت در این مجموعه سهولت استفاده از وب سایت شکل خواهد گرفت، تمامی قابلیت ها و فیچر های سایت کیفیت بالایی خواهند داشت، و بر اساس ابزاری که طراحی شده شما رشد ترافیک ورودی به سایت خواهید داشت.  

شرکت طراحی سایت وستا حرفه ای در کنار شما

مراحل طراحی سایت در شرکت دانش بنیان وستا

جلسات همفکری طراحی سایت وستا و کارفرما

دریافت طرح اولیه از کارفرما
بررسی و آنالیز توسط کارشناس
تحلیل ، مستند سازی و عقد قرارداد

طراحی User Experience یو اکس شیراز

بررسی تجربه کاربری UX
ترسیم اسکچ اولیه
طراحی UI سایت

طراحی اولیه قالب سایت شیراز

ساخت Prototype
طراحی قالب وبسایت
ارائه به کارفرما

برنامه نویسی وب سایت شیراز

اعمال تغییرات قالب
بررسی و تحلیل برنامه‌نویسان
شروع برنامه‌نویسی BackEND

تست امنیت و استرس سایت

انجام تست‌ امنیت و خطایابی
رفع خطا و DeBug
استقرار و آموزش به کارفرما

قرارداد پشتیبانی سایت شیراز

شروع دوره پشتیبانی
+ مشاوره دیجیتال مارکتینگ
+ مشاوره کسب‌وکار آنلاین


مشاهده همه »

پس از تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس برقرار میکنند و شما را راهنمایی خواهند کرد .

از ارائه هیچگونه اطلاعاتی در راهنمایی شما دریغ نخواهد شد.

   Captcha

 
 
 

درباره وستا


شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

از وستا بیشتر بدانید

نمادها و مجوزهای وستا


 • اینستاگرام وستا
 • لینکدین وستا
 • توئیتر وستا
 • فیسبوک وستا
 • آپارات وستا


Hello[at]Vestateam.net

تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-