واقعیت افزوده

 
 


واقعیت افزوده

واقعیت افزوده بعنوان یکی از بروزترین تکنولوژی ها در عصر هوش مصنوعی تقریبا در هر زمینه ای که فکر کنید کارایی دارد و می تواند دنیای جدیدی پیش روی ما قرار دهد . از نمایش پیغام های بصری تا انجام جراحی های غیر حضوری بیماران یا حتی فیلتر های و افکت ها در سوشال مدیا گرفته تا راهنمای مسیر یابی رانندگان و توریست ها . واقعیت افزوده در دنیای بازی سازی بسیار کاربردی تر خود را نشان داده اما دلیلی ندارد ما در فضای حقیقی ادغام شده با تکنولوژی های مجازی آن را نادیده بگیریم . این تکنولوژی این روزها آنقدر جذاب است که تخیلات انسان را در دنیای واقعی میسر می کند. با واقیعت افزوده AR میتوان المان ها و آبجکت های سه بعدی را روی سطوح به نمایش درآورد و بعنوان یک نمونه به مشتریان خود نشان داد ، شاید این روزها تبلیغات سایت واقعیت افزوده راسان را در تلوزیون دیده باشید !

شرکت دانش بنیان وستا بعنوان اولین شرکت طراحی و پیاده سازی نرم افزار واقعیت افزوده در ایران آمادگی پذیرش ایده های خلاقانه شما به منظور پیاده سازی AR و اجرای برنامه نویسی اپلیکیشن واقعیت افزوده را دارد، اجازه دهید کمی شما را با دنیای واقعیت افزوده و نمونه واقعیت افزوده آشنا کنیم تا با درک بهتر از این تکنولوژی بتوانید ایده خود را تقویت کرده و بر اساس نیاز جامعه مخاطب اولین قدم را برای برنامه نویسی ، توسعه و پیاده سازی AR بردارید. 

 

واقعیت افزوده

کاربردهای واقعیت افزوده :

 • واقعیت افزوده در طراحی داخلی و نمایش اجسام در محیط
 • نمونه سازی با واقیعت افزوده سه بعدی کالا و نمایش روی سطوح
 • بازی واقعیت افزوده گوشی موبایل 
 • واقعیت افزوده در صنایع دفاعی و نظامی و هدف یابی دیجیتالی
 • بازاریابی و تبلیغات با واقیعت افزوده ، با نمایش تبلیغ روی محصول یا بجای بارکد 
 • واقعیت افزوده پزشکی با نمایش اطلاعات بیمار روی بدن یا پرونده بیمار
 • واقعیت افزوده در آموزش دروس با استفاده از واقعیت افزوده و گیمیفیکیشن
 • فروش محصولات آنلاین با واقعیت افزوده و تست محصول توسط کاربر با AR
 • واقعیت افزوده در پوشاک و مدلینگ با نمایش لباس یا نمایش اکسسوری روی بدن
 • انبارداری با واقعیت افزوده AR و نمایش اطلاعات انبار و جا نمایی کالا
 • واقعیت افزوده مسیریابی و نمایش مسیر و جهت یابی روی صفحه گوشی ، GPS AR یا عینک واقعیت افزوده
 • واقعیت افزوده در گردشگری با AR واقعیت افزوده و نمایش مکان ها روی صفحه نمایش به کمک دوربین گوشی
 • تعمیر ماشین آلات به کمک واقعیت افزوده و ساخت پایگاه دانش بصری برای تکنسین ها
 • واقعیت افزوده در صنعت نفت و پتروشیمی با استفاده از AR واقعیت افزوده بعنوان کاهش تلفات یا حفاظت از منابع
 • و کاربردهای مختلف Ar در هر آنچه که فکر کنید ...

 

    برای سفارش واقعیت افزوده AR , برنامه نویسی و طراحی واقعیت افزوده خود    
    همین حالا با ما تماس بگیرید  09120455485  


    راهکارهای زیادی در مشاوره با تیم دانش بنیان وستا به دست خواهید آورد    

واقعیت افزوده در تبلیغات Ar Augmented reality

 

تفاوت واقعیت افزوده و واقعیت مجازی

واقعیت افزوده Augmented Reality با  VR یا همان واقعیت مجازی Virtual Reality تفاوت زیادی دارد، هرچند واقعیت مجازی VR شما را از دنیای واقعی به درون دنیای مجازی و متاورس میبرد اما واقعیت افزوده اینگونه عمل نمیکند، بلکه AR به شما کمک میکند آنچه در دنیای مجازی است را به درون دنیای واقعی آورده و در فضا و محیط واقعی خود به نمایش درآورید. تکنولوژی AR جذابیت های خاصی دارد که هنوز به آن نپرداخته ایم ! شما میتوانید برای درک بیشتر این موضوع با متخصصان ما ساعتی را به مشاوره بگذرانید تا از این حیث آگاهی بیشتر درباره واقعیت افزوده بدست آورید. 

انواع واقعیت افزوده :

 • بدون مارکر Marker Less
 • بر پایه مارکر Marker Base
 • قابل نمایش در مرورگر WEB AR
 • استفاده AR در اپلیکیشن
 • Projection-Based
 • Location-Based
 • Overlay AR
 • Contour-Based AR

 

واقعیت افزوده در ایران

از آنجایی که تکنولوژی AR ، پردازش تصویر و هوش مصنوعی هنوز در جامعه ایرانی جای خود را باز نکرده است باید از فرصت‌هایی که دارد به درستی استفاده کرد، این در حالی است که تکنولوژی به خوبی جای خود را در میان خانواده های ایرانی باز کرده ، لذا شما بعنوان یک ایده پرداز ، مدیر شرکت ، صنعتگر یا مدیر تبلیغات و بازاریابی فرصت آن را دارید تا با استفاده از واقعیت افزوده در صنعت خود جایگاه خود را نسبت به رقبا بهبود ببخشید و تمایزی در بازار ایجاد کنید که تا کنون هیچ کس انجام نداده است ، فرصت هایی که از آن صحبت میکنیم در طول تاریخ هر بار خود را نشان داده کسب و کارها را متحول ساخته است ، پس میتوان گفت AR همان قابلیتی است که برای کمک به کسب و کار شما آمده و شما می توانید برای اولین بار در صنعت خود اپلیکیشن واقعیت افزوده خودتان را در ایران اجرا کنید. شرکت دانش بنیان وستا نیز در قالب ارائه دهنده خدمات واقعیت افزوده آماده همکاری با شما می‌باشد.

نمونه کارهای واقعیت افزوده شرکت وستا

(کلیک کنید)

خدمات واقعیت افزوده وستا

ما در شرکت دانش بنیان وستا با تجربه 10 ساله توسعه فنی و با بکار گیری دانش موجود در این مجموعه بر اساس متدولوژی های برنامه نویسی و توسعه فنی بر اساس یک الگو مشخص خدمات واقعیت افزوده ارائه می‌دهیم ، این خدمات شامل مراحل زیر است که از لحظه ورود مشتریان تا ارائه نسخه نهایی نرم افزار واقعیت افزوده در کنار کارفرما خواهیم بود. 

 1.  بررسی ایده و تنظیم جلسات مشاوره با تیم تخصصی تولید AR و هوش مصنوعی
 2. طراحی پروپوزال نرم افزار واقعیت افزوده بر اساس جلسات نیاز سنجی و RFP
 3. پیاده سازی پروپوزال فنی واقعیت افزوده و مستندات مورد نیاز برنامه نویسی AR
 4. طراحی UX / UI واقعیت افزوده 
 5. آغاز فاز توسعه و برنامه نویسی واقعیت افزوده
 6. محتوا گذاری و تست پایلوت نرم افزار واقعیت افزوده
 7. ارائه نسخه اولیه واقعیت افزوده و انجام تست های نهایی و امنیتی
 8. ارائه آموزش بهره برداری از واقیعت افزوده
 9. تنظیم قرارداد پشتیبانی و انتشار نرم افزار در مارکت واقعیت افزوده گوگل یا مارکت های ایرانی

 

 

    جهت راهنمایی و دریافت مشاوره طراحی نرم افزار واقعیت افزوده AR , پیاده سازی واقعیت افزوده     
       آماده شنیدن صدای گرم شما هستیم  09120455485        

 

ساخت واقعیت افزوده

ساخت واقعیت افزوده فرآیند پیچیده و فنی است که باید در واحد R&D تخصص پردازش تصویر ، هوش مصنوعی ، برنامه نویسی با زبان پایتون و استفاده از فریم ورک های تخصصی هوش مصنوعی را داشت. ساخت واقعیت افزوده بر اساس نوع درخواست کارفرما زمان دهی خواهد شد ، چرا که هر ایده ای در جای خود یک سناریو اجرایی در فرآیند توسعه را شامل می‌شود. خوشبختانه وستا با سابقه درخشان خود در این امر حاضر به همکاری و تعریف سناریو و پروپوزال ساخت واقعیت افزوده با کارفرمایان گرامی می‌باشد. قطعا تمامی آنچه در سال های اخیر به دست آورده ایم تجربه ای است که در اختیار متقاضیان طراحی و تولید نرم افزارهای هوش مصنوعی و واقعیت افزوده قرار می‌دهیم. هر چند این فناوری ها امروزه بسیار سهل الوصول است اما تخصص تیم فنی وستا استفاده از فناوری های روز همچون AR  و VR را تسهیل خواهد بخشید.

 

طراحی اپلیکیشن واقعیت افزوده AR

به منظور طراحی ، برنامه نویسی و پیاده سازی اپلیکیشن واقعیت افزوده و اجرای ایده AR می‌توانید با واحد هوش مصنوعی و پردازش تصویر شرکت دانش بنیان وستا ارتباط برقرار کرده و ایده خود را با ما مطرح کنید تا پس از بررسی اقدامات اولیه انجام و جلسه مشاوره برگزار گردد. تیم خلاق و دانش بنیان وستا آماده پذیرش ایده واقعیت افزوده شما است.

  ‌‌‌  ‌‌‌‌


  ‌‌‌‌

  پس از تکمیل فرم زیر کارشناسان ما با شما تماس برقرار میکنند و شما را راهنمایی خواهند کرد .

  از ارائه هیچگونه اطلاعاتی در راهنمایی شما دریغ نخواهد شد.

     Captcha

   
   
   

  درباره وستا


  شرکت دانش بنیان وستا از سال 1390 فعالیت خود را در قالب یک تیم فنی با همکاری عده‌ای از جوانان خلاق و مصمم شروع کرد، جوانانی که به دنبال فردایی روشن روی خط تکنولوژی آنچه آموخته بودند را تبدیل به کدهای برنامه نویسی سایت یا اپلیکیشن می‌کردند. به منظور حضور در رقابت‌های بزرگتر تصمیم بر آن داشتیم که بعنوان یک شرکت فعالیت وسیع‌تری دنبال کنیم و این شد که شرکت وستا سیستم در قالب یک مجموعه فنی و مهندسی شکل گرفت و باعث شد حضور ما در جامعه فناوری ایران پر رنگ‌تر شود، با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر به اینترنت وستا توانست با ارائه تکنولوژی‌ها و فناوری‌های به‌روز بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان شناخته شود و خود را در لیست برترین شرکت‌های ایران قرار دهد. ما در خانواده‌ی بزرگ وستا متشکل از چندین تیم از لاین‌های خدماتی برای تحقق رویاهایمان تلاش می‌کنیم و در کنار یکدیگر از تماشای آنچه روزی تصور کرده بودیم و حالا به آن تجسم بخشیده‌ایم لذت می‌بریم. اکنون آماده‌ایم تا با ارائه دانش و تخصص خود بر پایه تکنولوژی‌های مدرن به مشتریان و کارفرمایان عزیز خدمت‌رسانی کنیم.

  از وستا بیشتر بدانید

  نمادها و مجوزهای وستا


  • اینستاگرام وستا
  • لینکدین وستا
  • توئیتر وستا
  • فیسبوک وستا
  • آپارات وستا


  Hello[at]Vestateam.net

  تمام حقوق این سامانه برای شرکت وستا رهاورد طاها محفوظ بوده و هر گونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد © 2011-